Atasay indirimleri
Kampanyayı Göster
Bu fırsat kaçtı
  • Fırsatı Arkadaşınla Paylaş
Kampanya Detayları
Atasay %40 indirim kampanyası

Pırlanta ürünlerinde %40’a varan indirim!

Atasay’da Pırlanta ürünlerinde %40’a varan indirim fırsatını sakın kaçırmayın!

Atasay indirimleri

Atasay mağazasının %40 indirim kampanyası 30 Kasım Cuma, 2018 tarihine kadar geçerlidir. Atasay markasının diğer fırsatlarını görmek için tıklayın.

Atasay mağazası hakkında

Türk kuyumculuk sektörünün son 3 kuşaktır birinci liginde yer alan Atasay Kuyumculuk’un kökleri Cumhuriyet Türkiyesi’nin kalkınma dönemine, 1930’lu yıllara dayanıyor. Temelleri 1937’de Denizli’nin Çivril kazasında atılan Atasay, kuyumculuğun esnaflıktan sanayileşmiş bir üretim koluna geçişinde değişimin ve gelişimin lokomotif gücü olarak, sektörde liderliği elinde tutuyor.

Online alışverişte önde gelen mağazalardan biri olan Atasay, Türkiye'nin dört bir yanına ürünlerini eksiksiz bir şekilde Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, Sürat Kargo, MNG Kargo, UPS Kargo, PTT Kargo, Firma Nakliyesi aracılığı ile gönderim yapmaktadır. Atasay mağazasında yüzlerce kategori, binlerce ürün sizleri bekliyor. Atasay mağazasından yapacağınız her alışverişte İndirimli Kupon sitesinden kampanyalara dahil olabilir, kupon kodu kullanabilirsiniz. Promosyon kodu kullanımı açısından Atasay mağazasının herhangi bir sınırı yoktur.

Atasay mağazasında alışveriş yaparken kolayca EFT, Havale, Kredi Kartı, Ön Ödemeli ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme ve diğer sorunlarınız için eticaret@atasay.com e-posta adresine mail gönderebilir veya +90 444 4 282 numarasını arayarak Atasay müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Kategoriler

Mağaza Detayları

Yenibosna Merkez Mah. Sedir Sok. No:7 34197, Bahçelievler, İstanbul
Müşteri Hizmetleri +90 444 4 282
E-Posta Adresi eticaret@atasay.com
Çalışma Saatleri 09:00 - 17:00
Ödeme Seçenekleri EFT, Havale, Kredi Kartı, Ön Ödemeli
Kart Tipleri Visa, MasterCard, Maestro
Teslimat Seçenekleri Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, Sürat Kargo, MNG Kargo, UPS Kargo, PTT Kargo, Firma Nakliyesi