Boyner’de büyük kış indirimi başladı!

1981 yılından beri müşterilerinin giyim, aksesuar, kozmetik, elektronik ve iç giyim ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde karşılayan Boyner’de kış indirimi başladı. Yılbaşının yaklaşması ve kış sezonu ürünlerinin vitrinlerdeki yerini almasıyla birlikte, Boyner’de onlarca farklı indirim sizleri bekliyor.

Seçili ürünlerde %50 indirimlerin yanı sıra, Hopililer’e özel birçok indirim de sitede müşterilere sunuluyor. Kendinize ve sevdiklerinize alacağınız hediyeler için Boyner websitesini inceleyebilirsiniz.

Boyner Büyük Kış İndirimi

Müşterilerine her kategoriden ürünü, en avantajlı fiyatlar ile sunmaya çalışan Boyner’de seçili ürünlerde geçerli 300 TL ve üzeri alışverişe 75 TL, 500 TL ve üzeri alışverişe ise 150 TL indirim kuponu sunuluyor.

Hopililer’e özel düzenlenen kampanya kapsamında ise, Winterfest’le Hadi Boyner’e sayfasından yapılacak alışverişlerde 400 TL ve üzerine 100 TL indirimin yanı sıra 1.000 TL ve üzeri alışverişlere 300 TL indirim sunuluyor.

Pek çok markanın seçili ürünlerinde kullanabileceğiniz 2.ürün indirimlerinin yanı sıra, belirli tutar ve üzerindeki alışverişlerde avantajlı fiyatlarla sunulan kozmetik ve makyaj setleri de bulunuyor.

Boyner kış indirimi, ihtiyacınız olan ürünlerin tamamını avantajlı fiyatlarla almanızı ve alışverişinizi keyifle tamamlamanızı sağlayacak.

Sezonun En İlgi Çeken Çizmeleri

Kış sezonunun başlamasıyla birlikte indirim kampanyaları düzenlemeye başlayan Boyner’de, en çok aranan ürünlerden biri de çizme. Özellikle yağmurlu ve karlı günlerde ayakları sıcacık tutan, modaya en uygun çizme modellerini incelemeden alışverişinizi sonlandırmayın.

Harley Davidson kadın çizme modelleri arasından öne çıkan diz altı çizmeler kış sezonu boyunca hem görünüşünüze kibar bir asilik katacak, hem de zorlu kış şartlarında ayaklarınızı korumanıza yardımcı olacak.

Boyner büyük kış indirimi kapsamında indirime giren Nine West, Divarese, Beymen ve Pierre Cardin markaları çizmeleri de mutlaka incelemenizi öneririz. Deri ve süet modellerin yanı sıra yağmur çizmelerini de avantajlı fiyatlarla Boyner’de bulabilirsiniz.

Boyner kış indirimi kapsamındaki birçok kampanyanın 7 Aralık tarihinde son bulacağını hatırlatalım. Boyner indirim kuponları ve kampanyaları hakkında bilgi almak için hemen tıklayın.

Alışverişinizi hemen tamamlayın, avantajlı fiyatları kaçırmayın!