Sevdikleriniz için en güzel indirimli yılbaşı hediyeleri

2018’e girmemize sayılı günler kala yılbaşı alışverişleri de hız kazanıyor. Sevdiklerinize en güzel yılbaşı hediyelerini avantajlı fiyatlarla alabilmeniz için birçok markanın indirim kuponları ve kampanyaları bulunuyor.

Siz de sevdiklerinize en güzel yılbaşı hediyelerini indirimlerden yararlanarak satın almak ve hiçbir fırsatı kaçırmamak için İndirimliKupon’u takip etmeye devam edin!

Yılbaşı Hediyesi

Sevdiklerinize kullandıkça sizi hatırlayabilecekleri hediyeler almanız, hem yılbaşı gecesini hem de gelecek yılı çok daha eğlenceli geçirmelerini sağlamanıza yardımcı olur. Yılbaşı hediyesi seçerken, hediyeyi vereceğiniz kişinin yaşı ve mesleği gibi pek çok bilgiden yararlanabilirsiniz.

Ofis çalışanları için çalışma masasında kullanılabilecek hediyeler seçmek, yılbaşı hediyenizin sürekli olarak göz önünde olmasını ve sizi hatırlatmasını sağlar. Öğrenciler için ise modern ve şık bir çanta ya da eğitimi ile ilgili hediyeler almak oldukça kullanışlıdır.

Yılbaşı hediyesi seçerken, hediyeyi vereceğiniz kişinin hobilerini ve ilgi alanlarını da göz önünde bulundurabilirsiniz. Futbol tutkunlarına destekledikleri takım ile ilgili hediyeler verebilir, ya da genel olarak spor müsabakalarında kullanabilecekleri diğer ürünleri inceleyebilirsiniz. Sinemaseverler için satışa sunulan ve belirli bir süre boyunca sınırsız şekilde sinema bileti alınmasını sağlayan kartlardan armağan edebilirsiniz.

Yılbaşı Hediye Önerileri

Markaların yılbaşı hediye alışverişi için birçok indirim kuponu ve kampanya sunduğundan daha önce de bahsetmiştik. Bu kampanyaları ve indirim kuponlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Teknoloji aşıklarına verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri olan GoPro Karma Drone, yılbaşına özel D&R’da 779 TL indirim ile satışa sunuluyor. Aynı zamanda GoPro Karma Drone satın alanlar, Hero5 Black ürününe de ücretsiz şekilde sahip olacak.

Kitap okuma konusunda tutkulu olan yakınlarınıza verebileceğiniz en ideal hediye ise e-kitap okuma cihazı. Kobo Aura e-kitap okuma cihazlarında D&R’da geçerli 100 TL indirim kuponundan hemen yararlanmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Anneye yılbaşı hediyesi seçiminde ise kullanabileceğiniz birçok indirim kuponu bulunuyor. Annenize yılbaşı hediyesi olarak bir kozmetik sepeti hazırlayabilir ve uzun bir süre severek kullanabileceği bir hediye yaratabilirsiniz. Boyner’de kozmetik ürünlerinde 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli 100 TL indirim kuponunu hemen kullanmak için tıklayın.

Deri çizme, çanta ve mont da anneye yılbaşı hediyesi için ideal seçimler arasında. Eşinize, kız arkadaşınıza ya da yakınlarınıza da yılbaşı hediyesi olarak verebileceğiniz deri ürünlerinde de yararlanabileceğiniz indirim kuponları var. Boyner’den yapacağınız İnci markalı yeni sezon ürünlerinde kullanabileceğiniz indirim kodlarını ve kampanyaları görmek için buraya tıklayın.

Babaya yılbaşı hediyesi seçimi ise, diğer seçimlere kıyasla biraz daha zorlayıcı olabilir. Babanız çalışıyorsa, işi ile ilgili hediyeler seçebilirsiniz. Emekli ya da çalışmayan babalar için ise hobi olarak devam ettirebileceği resim, puzzle ya da maket gibi ürünlere yönelebilirsiniz. En güzel puzzleları görmek ve hemen satın almak için tıklayın.