Garanti Bankası indirimleri
Kampanyayı Göster
Bu fırsat kaçtı
  • Fırsatı Arkadaşınla Paylaş
Kampanya Detayları
Garanti Bankası %15 indirim kampanyası

Bonus Kartla Mudo Concept alışverşilerinizde size özel fırsatlar!

Mudo Concept ürünlerinde yapılan mobilya hariç tüm alışverişlerinizde geçerli %50’ye varan indirimlere ek sepette %15 indirim!

Garanti Bankası indirimleri

Garanti Bankası mağazasının %15 indirim kampanyası 27 Temmuz Cuma, 2018 tarihine kadar geçerlidir. Garanti Bankası markasının diğer fırsatlarını görmek için tıklayın.

Garanti Bankası mağazası hakkında

Online alışverişte önde gelen mağazalardan biri olan Garanti Bankası, Türkiye'nin dört bir yanına ürünlerini eksiksiz bir şekilde gönderim yapmaktadır. Garanti Bankası mağazasında yüzlerce kategori, binlerce ürün sizleri bekliyor. Garanti Bankası mağazasından yapacağınız her alışverişte İndirimli Kupon sitesinden kampanyalara dahil olabilir, kupon kodu kullanabilirsiniz. Promosyon kodu kullanımı açısından Garanti Bankası mağazasının herhangi bir sınırı yoktur.

Garanti Bankası mağazasında alışveriş yaparken kolayca EFT, Havale ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme ve diğer sorunlarınız için garantibankasi@hs02.kep e-posta adresine mail gönderebilir veya +90 444 0 333 numarasını arayarak Garanti Bankası müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Kategoriler

Mağaza Detayları

Levent Nispetiye Mah. Aytar Cad. No : 2 Beşiktaş - İstanbul
Müşteri Hizmetleri +90 444 0 333
E-Posta Adresi garantibankasi@hs02.kep
Çalışma Saatleri 7/24
Ödeme Seçenekleri EFT, Havale
Kart Tipleri Visa, MasterCard, American Express