SuperStep indirimleri
İndirim Kodunu Göster
Bu fırsat kaçtı
  • Fırsatı Arkadaşınla Paylaş
Kupon Detayları
SuperStep %10 indirim kodu

200 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde %10 indirim!

SuperStep mağazasında 200 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde %10 indirim fırsatını kaçırmayın!

SuperStep indirimleri

SuperStep mağazasından yapacağınız 200 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde %10 indirim fırsatı! SuperStep mağazasının %10 indirim fırsatı 31 Ocak Çarşamba, 2018 tarihine kadar geçerlidir. SuperStep markasının diğer fırsatlarını görmek için tıklayın.

Unutmayın, SuperStep %10 indirim fırsatı minimum 200 ₺'lik alışverişlerde geçerlidir.

SuperStep %10 indirim kodu

200 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde %10 indirim!

SuperStep mağazasında 200 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde %10 indirim fırsatını kaçırmayın!

SuperStep indirimleri
Bu kuponu 535 kişi kullandı
Arkadaşınla Paylaş!
SUP201801 Kodu Kopyala! Mağazaya Git

Kod otomatik olarak kopyalandı. Bazı tarayıcılar buna izin vermiyor olabilir. Siz tekrar seçip kopyalayabilir, promosyon alanına yapıştırabilirsiniz.

SuperStep mağazası hakkında

Farklı sektörlerdeki başarısını perakende alanında da sürdürmek isteyen Eren grubu, 1990 yılında dünyaca ünlü Fransız Devanlay Grubu ortaklığı ile Devanlay – Eren Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş’ yi kurmuştur. Şirket, Lacoste ürünlerinin lisanslı üretimini yaparken, aynı yıl kurulan Er-De Pazarlama A.Ş. ise bu ürünlerin dağıtımını yapmaya başlamıştır. Eren perakendenin temellerinin atılmasını sağlayan bu işbirliği, aynı zamanda sektörde de yeni bir dönemin başlangıcı olarak kabul edilmektedir.

Eren Perakende, 2000 yılında popüler saat markası Swatch ile distribütörlük anlaşması imzalayarak perakendecilik alanındaki ilerleyişini sürdürmüştür. 2005 yılında markalarına dünya moda devi Burberry’ yi de ekleyen Eren, 2012 yıllında G-Star Raw ve Gant’in distribütörlük haklarını da alarak dünya markalarıyla birlikteliğine devam etmiştir. Yine 2012 yılında önemli bir kararla çok markalı ayakkabı zinciri olan Superstep konseptini hayata geçiren Eren Perakende, tüketicilere bir çok dünya markasına aynı çatı altında ulaşma kolaylığını sunmuştur. 2013 yılında ünlü Amerikan markası Nautica ile anlaşan Eren, bugün markanın Rusya, Ukrayna ve CIS ülkelerindeki operasyonunu da yürütmektedir. Ayrıca Eren Perakende bünyesindeki markaların seri sonu ürünlerinin bulunduğu Occasion olarak adlandırılan outlet konseptli mağazaları da bulunmaktadır.

Bugün, 23 yıllık tecrübesi, 300’e yakın mağazası ve 14 ülkede 500’ün üzerinde satış noktasıyla Eren Perakende; sektördeki yatırımlarına ve kararlı ilerleyişine devam etmektedir.

Online alışverişte önde gelen mağazalardan biri olan SuperStep, Türkiye'nin dört bir yanına ürünlerini eksiksiz bir şekilde Yurtiçi Kargo, Firma Nakliyesi aracılığı ile gönderim yapmaktadır. SuperStep mağazasında yüzlerce kategori, binlerce ürün sizleri bekliyor. SuperStep mağazasından yapacağınız her alışverişte İndirimli Kupon sitesinden kampanyalara dahil olabilir, kupon kodu kullanabilirsiniz. Promosyon kodu kullanımı açısından SuperStep mağazasının herhangi bir sınırı yoktur.

SuperStep mağazasında alışveriş yaparken kolayca Kredi Kartı, Nakit ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme ve diğer sorunlarınız için m[email protected] e-posta adresine mail gönderebilir veya +90 444 3736 numarasını arayarak SuperStep müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.