UcuzaBilet indirimleri
Kampanyayı Göster
Bu fırsat kaçtı
  • Fırsatı Arkadaşınla Paylaş
Kampanya Detayları
UcuzaBilet 30 ₺ indirim kampanyası

Biletini Masterpass ile al, anında 30 ₺ indirim kazan!

Ucuzabilet’in mobil uygulaması üzerinden bilet alırken Masterpass kullan, 150 ₺ ve üzeri alışverişlerinde, anında 30 ₺ indirim fırsatını yakala!

UcuzaBilet indirimleri

UcuzaBilet mağazasından yapacağınız 150 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde 30 ₺ indirim kampanyası! UcuzaBilet mağazasının 30 ₺ indirim kampanyası 07 Haziran Perşembe, 2018 tarihine kadar geçerlidir. UcuzaBilet markasının diğer fırsatlarını görmek için tıklayın.

Unutmayın, UcuzaBilet 30 ₺ indirim kampanyası minimum 150 ₺'lik alışverişlerde geçerlidir.

UcuzaBilet mağazası hakkında

Online alışverişte önde gelen mağazalardan biri olan UcuzaBilet, Türkiye'nin dört bir yanına ürünlerini eksiksiz bir şekilde gönderim yapmaktadır. UcuzaBilet mağazasında yüzlerce kategori, binlerce ürün sizleri bekliyor. UcuzaBilet mağazasından yapacağınız her alışverişte İndirimli Kupon sitesinden kampanyalara dahil olabilir, kupon kodu kullanabilirsiniz. Promosyon kodu kullanımı açısından UcuzaBilet mağazasının herhangi bir sınırı yoktur.

UcuzaBilet mağazasında alışveriş yaparken kolayca EFT, Havale, Kredi Kartı, Esnek Ödeme, Ön Ödemeli ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme ve diğer sorunlarınız için bilet@ucuzabilet.com e-posta adresine mail gönderebilir veya +90 444 87 87 numarasını arayarak UcuzaBilet müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Kategoriler

Mağaza Detayları

Bağdat Cad. No: 55 /4 Kızıltoprak / İstanbul
Müşteri Hizmetleri +90 444 87 87
E-Posta Adresi bilet@ucuzabilet.com
Çalışma Saatleri 08:00 - 22:00
Ödeme Seçenekleri EFT, Havale, Kredi Kartı, Esnek Ödeme, Ön Ödemeli
Kart Tipleri Visa, MasterCard, Maestro