AliExpress indirimleri
Kampanyayı Göster
Bu fırsat kaçtı
  • Fırsatı Arkadaşınla Paylaş
Kampanya Detayları
AliExpress %45 indirim kampanyası

Askeri, kamuflaj ve avcılık giysilerinde %45’e varan indirim!

AliExpress mağazasından yapacağınız askeri, kamuflaj ve avcılık ürünlerinde %45’e varan indirim fırsatını kaçırmayın!

AliExpress indirimleri

AliExpress mağazasının %45 indirim kampanyası 31 Ocak Çarşamba, 2018 tarihine kadar geçerlidir. AliExpress markasının diğer fırsatlarını görmek için tıklayın.

AliExpress mağazası hakkında

AliExpress en düşük fiyatlarla en popüler 20 ödeme yöntemi ve 200’den fazla ülkeye teslimat sağlayan dünyanın en büyük sanal mağazalarından olup 200 bin satıcıdan 100 milyondan fazla ürün bulabilirsiniz.

Online alışverişte önde gelen mağazalardan biri olan AliExpress, Türkiye'nin dört bir yanına ürünlerini eksiksiz bir şekilde Aras Kargo, PTT Kargo, Firma Nakliyesi aracılığı ile gönderim yapmaktadır. AliExpress mağazasında yüzlerce kategori, binlerce ürün sizleri bekliyor. AliExpress mağazasından yapacağınız her alışverişte İndirimli Kupon sitesinden kampanyalara dahil olabilir, kupon kodu kullanabilirsiniz. Promosyon kodu kullanımı açısından AliExpress mağazasının herhangi bir sınırı yoktur.

AliExpress mağazasında alışveriş yaparken kolayca Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme ve diğer sorunlarınız için AliExpress müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.