Altıncı Cadde indirimleri
Kampanyayı Göster
Bu fırsat kaçtı
  • Fırsatı Arkadaşınla Paylaş
Kampanya Detayları
Altıncı Cadde %45 indirim kampanyası

En beğenilen halılarda %45’e varan net indirim!

Altıncı Cadde’de En beğenilen Saray, Merinos, Pierre Cardin ve Payidar marka halılarda %45’e varan net indirim fırsatını sakın kaçırmayın!

Altıncı Cadde indirimleri

Altıncı Cadde mağazasının %45 indirim kampanyası 31 Temmuz Salı, 2018 tarihine kadar geçerlidir. Altıncı Cadde markasının diğer fırsatlarını görmek için tıklayın.

Altıncı Cadde mağazası hakkında

Online alışverişte önde gelen mağazalardan biri olan Altıncı Cadde, Türkiye'nin dört bir yanına ürünlerini eksiksiz bir şekilde Yurtiçi Kargo, Firma Nakliyesi aracılığı ile gönderim yapmaktadır. Altıncı Cadde mağazasında yüzlerce kategori, binlerce ürün sizleri bekliyor. Altıncı Cadde mağazasından yapacağınız her alışverişte İndirimli Kupon sitesinden kampanyalara dahil olabilir, kupon kodu kullanabilirsiniz. Promosyon kodu kullanımı açısından Altıncı Cadde mağazasının herhangi bir sınırı yoktur.

Altıncı Cadde mağazasında alışveriş yaparken kolayca EFT, Havale, Kredi Kartı, Esnek Ödeme, Ön Ödemeli, Nakit ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme ve diğer sorunlarınız için +90 850 333 6 223 numarasını arayarak Altıncı Cadde müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Kategoriler

Mağaza Detayları

Hüsrev Gerede Cad. No:79 Zorlu Apt. Kat 1 D:2 Teşvikiye ŞİŞLİ
Müşteri Hizmetleri +90 850 333 6 223
Çalışma Saatleri 08:00 - 22:00
Ödeme Seçenekleri EFT, Havale, Kredi Kartı, Esnek Ödeme, Ön Ödemeli, Nakit
Kart Tipleri Visa, MasterCard, Maestro
Teslimat Seçenekleri Yurtiçi Kargo, Firma Nakliyesi