Etstur indirimleri
Kampanyayı Göster
Bu fırsat kaçtı
  • Fırsatı Arkadaşınla Paylaş
Kampanya Detayları
Etstur %20 indirim kampanyası

Disney Otelleri’nde %20 indirim ve yarım pansiyon konaklama fırsatı!

Etstur ile Disney Otelleri’nde %20 indirim ve yarım pansiyon konaklama fırsatını kaçırma!

Etstur indirimleri

Etstur mağazasının %20 indirim kampanyası 30 Haziran Cumartesi, 2018 tarihine kadar geçerlidir. Etstur markasının diğer fırsatlarını görmek için tıklayın.

Etstur mağazası hakkında

Tatilin eğlenceli dünyasını deneyim ve güvenle buluşturan Etstur ile yurt dışı, yurt içi, gemi ve kültür turları; Kıbrıs, şehir ve yurt içi otelleri; uçak bileti ve araç kiralama hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca son dakika fırsatlarıyla en uygun alternatiflere göz atabilir, online rezervasyon ile tatil planlarınızı hemen yapabilirsiniz.

Online alışverişte önde gelen mağazalardan biri olan Etstur, Türkiye'nin dört bir yanına ürünlerini eksiksiz bir şekilde gönderim yapmaktadır. Etstur mağazasında yüzlerce kategori, binlerce ürün sizleri bekliyor. Etstur mağazasından yapacağınız her alışverişte İndirimli Kupon sitesinden kampanyalara dahil olabilir, kupon kodu kullanabilirsiniz. Promosyon kodu kullanımı açısından Etstur mağazasının herhangi bir sınırı yoktur.

Etstur mağazasında alışveriş yaparken kolayca EFT, Havale, Kredi Kartı, Ön Ödemeli, Nakit ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme ve diğer sorunlarınız için +90 444 0 387 numarasını arayarak Etstur müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Kategoriler

Mağaza Detayları

Merdivenköy Mah. Nur Sok. 1I/11 C Blok Kadıköy / İstanbul
Müşteri Hizmetleri +90 444 0 387
Çalışma Saatleri 08:00 - 22:00
Ödeme Seçenekleri EFT, Havale, Kredi Kartı, Ön Ödemeli, Nakit
Kart Tipleri Visa, MasterCard, Maestro, BKM Express