Kiğılı indirimleri
Kampanyayı Göster
Bu fırsat kaçtı
  • Fırsatı Arkadaşınla Paylaş
Kampanya Detayları
Kiğılı %10 indirim kampanyası

Tüm alışverişlerinizde %10 indirim!

Kiğılı’dan seçili ürünlerden yapacağınız 1 adet ürün alışverişinize %10 indirim, iki ürün alımınızda ikinci ürüne %50 indirim, üç ürün alımınızda üçüncü ürüne %50 + %50 indirim kampanyası

Kiğılı indirimleri

Kiğılı mağazasının %10 indirim fırsatı Yıl Başına Özeldir. Bu fırsatı sakın kaçırmayın!

Kiğılı mağazasının %10 indirim kampanyası 31 Aralık Pazar, 2017 tarihine kadar geçerlidir. Kiğılı markasının diğer fırsatlarını görmek için tıklayın.

Kiğılı mağazası hakkında

Online alışverişte önde gelen mağazalardan biri olan Kiğılı, Türkiye'nin dört bir yanına ürünlerini eksiksiz bir şekilde MNG Kargo, UPS Kargo aracılığı ile gönderim yapmaktadır. Kiğılı mağazasında yüzlerce kategori, binlerce ürün sizleri bekliyor. Kiğılı mağazasından yapacağınız her alışverişte İndirimli Kupon sitesinden kampanyalara dahil olabilir, kupon kodu kullanabilirsiniz. Promosyon kodu kullanımı açısından Kiğılı mağazasının herhangi bir sınırı yoktur.

Kiğılı mağazasında alışveriş yaparken kolayca EFT, Havale, Kredi Kartı, Kapıda Ödeme ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme ve diğer sorunlarınız için info@kigili.com.tr e-posta adresine mail gönderebilir veya +90 850 250 1938 numarasını arayarak Kiğılı müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Kategoriler

Mağaza Detayları

Şekerpınar Mah. Otomotiv Cad. No : 3 Çayırova - Gebze / Kocaeli
Müşteri Hizmetleri +90 850 250 1938
E-Posta Adresi info@kigili.com.tr
Çalışma Saatleri 08:00 - 19:00
Ödeme Seçenekleri EFT, Havale, Kredi Kartı, Kapıda Ödeme
Kart Tipleri Visa, MasterCard, Maestro, American Express, BKM Express, Troy
Teslimat Seçenekleri MNG Kargo, UPS Kargo