Vestel indirimleri
Kampanyayı Göster
Bu fırsat kaçtı
  • Fırsatı Arkadaşınla Paylaş
Kampanya Detayları
Vestel %60 indirim kampanyası

Hayırlı Cumalar kampanyasıyla %60 indirimi yakala!

Vestel’den Hayırlı Cumalar kampanyası ile %60’a varan indirimleri kaçırmayın! Üstelik alışverişlerinizin %5’i Mutluluğun Adresi Derneği’ne bağışlanıyor!

Vestel indirimleri

Vestel mağazasının %60 indirim kampanyası 28 Nisan Cumartesi, 2018 tarihine kadar geçerlidir. Vestel markasının diğer fırsatlarını görmek için tıklayın.

Vestel mağazası hakkında

Online alışverişte önde gelen mağazalardan biri olan Vestel, Türkiye'nin dört bir yanına ürünlerini eksiksiz bir şekilde Firma Nakliyesi aracılığı ile gönderim yapmaktadır. Vestel mağazasında yüzlerce kategori, binlerce ürün sizleri bekliyor. Vestel mağazasından yapacağınız her alışverişte İndirimli Kupon sitesinden kampanyalara dahil olabilir, kupon kodu kullanabilirsiniz. Promosyon kodu kullanımı açısından Vestel mağazasının herhangi bir sınırı yoktur.

Vestel mağazasında alışveriş yaparken kolayca EFT, Havale, Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, Esnek Ödeme, Ön Ödemeli, Nakit ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme ve diğer sorunlarınız için vmh@vestel.com.tr e-posta adresine mail gönderebilir veya +90 850 222 4 123 numarasını arayarak Vestel müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Kategoriler

Mağaza Detayları

Müşteri Hizmetleri +90 850 222 4 123
E-Posta Adresi vmh@vestel.com.tr
Çalışma Saatleri 08:00 - 00:00
Ödeme Seçenekleri EFT, Havale, Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, Esnek Ödeme, Ön Ödemeli, Nakit
Kart Tipleri Visa, MasterCard, Maestro
Teslimat Seçenekleri Firma Nakliyesi