Altınbaş indirimleri
İndirim Kodunu Göster
Bu fırsat kaçtı
  • Fırsatı Arkadaşınla Paylaş
Kupon Detayları
Altınbaş %14 indirim kodu

Tüm Pırlantalarda %14 indirim kodu!

Altınbaş mağazasından yağacağınız Pırlanta ürünlerinde %14 indirim fırsatı!

Altınbaş indirimleri

Altınbaş mağazasının %14 indirim fırsatı 30 Eylül Pazar, 2018 tarihine kadar geçerlidir. Altınbaş markasının diğer fırsatlarını görmek için tıklayın.

Altınbaş %14 indirim kodu

Tüm Pırlantalarda %14 indirim kodu!

Altınbaş mağazasından yağacağınız Pırlanta ürünlerinde %14 indirim fırsatı!

Altınbaş indirimleri
Bu kuponu 626 kişi kullandı
Arkadaşınla Paylaş!
PRF18ALTMZ Kodu Kopyala! Mağazaya Git

Kod otomatik olarak kopyalandı. Bazı tarayıcılar buna izin vermiyor olabilir. Siz tekrar seçip kopyalayabilir, promosyon alanına yapıştırabilirsiniz.

Altınbaş mağazası hakkında

Online alışverişte önde gelen mağazalardan biri olan Altınbaş, Türkiye'nin dört bir yanına ürünlerini eksiksiz bir şekilde Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, Sürat Kargo, MNG Kargo, UPS Kargo, PTT Kargo aracılığı ile gönderim yapmaktadır. Altınbaş mağazasında yüzlerce kategori, binlerce ürün sizleri bekliyor. Altınbaş mağazasından yapacağınız her alışverişte İndirimli Kupon sitesinden kampanyalara dahil olabilir, kupon kodu kullanabilirsiniz. Promosyon kodu kullanımı açısından Altınbaş mağazasının herhangi bir sınırı yoktur.

Altınbaş mağazasında alışveriş yaparken kolayca EFT, Havale, Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme ve diğer sorunlarınız için musteriiliskileri@altinbas.com e-posta adresine mail gönderebilir veya +90 444 5683 numarasını arayarak Altınbaş müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Kategoriler

Mağaza Detayları

Nuruosmaniye Cd. No : 49 Nuruosmaniye 34120 Fatih - İstanbul
Müşteri Hizmetleri +90 444 5683
E-Posta Adresi musteriiliskileri@altinbas.com
Çalışma Saatleri 09:00 - 17:00
Ödeme Seçenekleri EFT, Havale, Kredi Kartı
Kart Tipleri Visa, MasterCard, Maestro
Teslimat Seçenekleri Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, Sürat Kargo, MNG Kargo, UPS Kargo, PTT Kargo
%30indirim kampanyası

Zubizu’ya özel pırlantalarda %20, altınlarda %10 indirim!

Altınbaş mağazasında ve altinbas.com’da geçerli Zubizu’ya özel pırlantalarda %20, altınlarda %10 indirim fırsatını kaçırmayın! Altınbaş AHL, Nuruosmaniye, Sultanahmet, Ankara Ankamall AVM, Ankara Antares AVM, Ankara Armada AVM, İzmir Agora AVM, İzmir Forum Bornova AVM, Antalya Laura AVM, Antalya Markantalya AVM, Antalya Migros AVM, Antalya Agora AVM, Aydın Forum AVM, Gaziantep Sanko Park AVM, Gaziantep Prime Mall AVM, Gaziantep Forum AVM, Kahramanmaraş Piazza AVM, Konya Kent Plaza AVM, Malatya Park AVM, Tekirdağ Tekira AVM mağazalarında ve altinbas.com’ da geçerlidir.

656 kişi kullandı
30 Nisan Pazartesi, 2018 tarihinde sona erdi.