Altınbaş indirimleri
Kampanyayı Göster
Bu fırsat kaçtı
  • Fırsatı Arkadaşınla Paylaş
Kampanya Detayları
Altınbaş 50 ₺ indirim kampanyası

Üye olan herkese anında 50 ₺ indirim!

Altınbaş’da üye olan herkese anında 50 ₺ indirim!

Altınbaş indirimleri

Altınbaş mağazasının 50 ₺ indirim kampanyası 31 Aralık Pazartesi, 2018 tarihine kadar geçerlidir. Altınbaş markasının diğer fırsatlarını görmek için tıklayın.

Altınbaş mağazası hakkında

Online alışverişte önde gelen mağazalardan biri olan Altınbaş, Türkiye'nin dört bir yanına ürünlerini eksiksiz bir şekilde Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, Sürat Kargo, MNG Kargo, UPS Kargo, PTT Kargo aracılığı ile gönderim yapmaktadır. Altınbaş mağazasında yüzlerce kategori, binlerce ürün sizleri bekliyor. Altınbaş mağazasından yapacağınız her alışverişte İndirimli Kupon sitesinden kampanyalara dahil olabilir, kupon kodu kullanabilirsiniz. Promosyon kodu kullanımı açısından Altınbaş mağazasının herhangi bir sınırı yoktur.

Altınbaş mağazasında alışveriş yaparken kolayca EFT, Havale, Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme ve diğer sorunlarınız için musteriiliskileri@altinbas.com e-posta adresine mail gönderebilir veya +90 444 5683 numarasını arayarak Altınbaş müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Kategoriler

Mağaza Detayları

Nuruosmaniye Cd. No : 49 Nuruosmaniye 34120 Fatih - İstanbul
Müşteri Hizmetleri +90 444 5683
E-Posta Adresi musteriiliskileri@altinbas.com
Çalışma Saatleri 09:00 - 17:00
Ödeme Seçenekleri EFT, Havale, Kredi Kartı
Kart Tipleri Visa, MasterCard, Maestro
Teslimat Seçenekleri Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, Sürat Kargo, MNG Kargo, UPS Kargo, PTT Kargo
%30indirim kampanyası

Zubizu’ya özel pırlantalarda %20, altınlarda %10 indirim!

Altınbaş mağazasında ve altinbas.com’da geçerli Zubizu’ya özel pırlantalarda %20, altınlarda %10 indirim fırsatını kaçırmayın! Altınbaş AHL, Nuruosmaniye, Sultanahmet, Ankara Ankamall AVM, Ankara Antares AVM, Ankara Armada AVM, İzmir Agora AVM, İzmir Forum Bornova AVM, Antalya Laura AVM, Antalya Markantalya AVM, Antalya Migros AVM, Antalya Agora AVM, Aydın Forum AVM, Gaziantep Sanko Park AVM, Gaziantep Prime Mall AVM, Gaziantep Forum AVM, Kahramanmaraş Piazza AVM, Konya Kent Plaza AVM, Malatya Park AVM, Tekirdağ Tekira AVM mağazalarında ve altinbas.com’ da geçerlidir.

656 kişi kullandı
30 Nisan Pazartesi, 2018 tarihinde sona erdi.